אודות

הקמת חברה היא אתגר משמעותי. בסופו של דבר אנו מבינים שהאתגר הגדול ביותר של החברות הם הלקוחות. הלקוחות הפנימיים, כלומר העובדים, והלקוחות החיצוניים. מידי יום ביומו כבעלי חברה אתם נתקלים באתגרים הפנימיים והחיצוניים ואתם חשים שאתם במרדף אחרי המשימות שלכם.

תוסיפו להתמודדויות האלו את היבטי התפעול והכספים, אז למי בכלל יש זמן לעצור לרגע ולהתמודד עם אסטרטגיה שיווקית? וכאן, אנו מוצאים חברות רבות שנכנסות למודל של כיבוי שריפות, כלומר חשיבה טקטית ללא תכנון מוקדם.

בדיוק מתוך המקום הזה הוקמה את נקודה. נקודה יוצרת לכם שקט בכל ההיבט השיווקי של העסק שלכם. אנו בונים את האסטרטגיה השיווקית של העסק שלכם, בשיתוף אתכם, מדייקים את קהל היעד שלכם, את הערכים המובילים של החברה שלכם והופכים אותה למותג.

אנו מלווים אתכם בכל שלב ושלב, מבניית האסטרטגיה השיווקית, עיצוב הלוגו, בניית השפה הויזואלית שלכם, יצירת מיתוג לכל עזרי השיווק והמכירה שלכם, בניית ערוצי השיווק שעליהם החלטנו כגון: אתר האינטרנט, דפים ברשתות החברתיות תוך קידומם באופן אורגני וממומן, לרבות כתיבת התכנים.

אנו מאפשרים לכם מעטפת מלאה של כל היבטי השיווק. אנו ניצור את התכנים, המיתוג ונפרסם זאת עבורכם, ונבנה את כל האסטרטגיה השיווקית שלכם משלב החשיבה עד לעשייה המלאה.

למה דווקא נקודה?

בנקודה עובדים האנשים המתמחים כל אחד בתחומו: אסטרטגיה שיווקית, מיתוג, בניית אתרים ודפי נחיתה, קידום אתרים, כתיבת תוכן, ניהול דפים וקמפיינים ברשתות החברתיות, שרותי תכנות, עיצוב תערוכות ועוד.
תחת קורת גג אחת, אנו יוצרים עבור החברה שלכם One Stop Shop המאפשרת לכם פעילות שיווקית אחידה וממוקדת אשר בנויה על אותה אסטרטגיה שיווקית.

תמו הימים של ניהול אינספור ספקים ונפילת המשימות בין הכסאות. אנו נרכז את כל הפעילות עבורכם תוך ניהול כל הממשקים, וכך יתאפשר לכם להתמקד בניהול החברה שלכם.

בנקודה עושים. נקודה.

למי נקודה מתאימה?

נקודה מתאימה לחברות שרוצות לקבל את המענה המקצועי המדויק לכל היבטי האסטרטגיה השיווקית משלב התכנון ובנייה האסטרטגית ועד לשלב העשייה עצמה.

אנו בנקודה מתאימים עבורכם את מהות השירותים הנדרשים ואת היקפיהם, בהתאמה אישית לחברה שלכם ולצרכים המועלים.

באמצעות נקודה אנו נפתח את החברה שלכם יותר, הרבה יותר. נשקף עבורכם את החברה שלכם בעיניים מקצועיות ואובייקטיביות, ניצור חשיבה אחרת ונשים את הקופסה בצד. 

יחד נוכל לעשות את הצעד הבא בהתפתחות החברה שלכם.

כי כל עסק צריך נקודה. נקודה.

נקודה 360 לעסק, ענבר ורדי

ענבר ורדי

מייסדת ובעלים של נקודה, מנהלת תחום האסטרטגיה

נעים להכיר, אני ענבר ורדי, יועצת עסקית, מומחית למינוף ושיווק עסקים וכן לפיתוח מנהלים.
בעלת השכלה בכלכלה וניהול BA (אוניברסיטת חיפה) ומנהל עסקים MBA (הקריה האקדמית אונו).

מעל ל-20 שנה אני יועצת אסטרטגיה ושיווק ובתפקידים בכירים בחברות הגדולות והמובילות במשק. מינפתי את הידע והניסיון שצברתי בחברות הגדולות לידי כלים יישומיים ומעשיים עבור עסקים, ומסייעת להם לממש את הפוטנציאל שלהם.

אני מאמינה כי אנחנו מיישמים את הדברים הפשוטים והברורים לנו, ומתוך כך פיתחתי את מתודולוגיה  Keep it simple, פשוטה וברורה ליישום. 

שיעור העצמאים בעולם הולך וגדל. הייתי רוצה להגדיל את שיעור העסקים המצליחים בישראל. להפוך את "נקודה" לOne Stop Shop לעסקים  וליצור תשתית עסקית איכותית לעסקים שתוכל למנף אותם ולממש את הפוטנציאל שלהם.

נקודה 360 לעסק,